Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Mistrzowska Szkoła Biznesu.

            Masz firmę nie dłużej, niż 5 lat? Weź udział w Programie Mentoringu Biznesowego Woj. Opolskiego i ucz się biznesu od mistrzów. Zainteresowani mogą się do 15 marca zgłaszać do podlegającego samorządowi województwa Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki.

Plakat_OPMB 2022.png

         Program Mentoringu Biznesowego Woj. Opolskiego to nieformalna szkoła biznesu, którą organizuje podlegające samorządowi województwa Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki (OCRG). Właśnie rusza jego VI edycja. Przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć udział w projekcie, muszą spełnić dwa warunki: funkcjonować w woj. opolskim oraz działać nie dłużej, niż 5 lat.

         Głównym celem Programu Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego jest transfer wiedzy i doświadczenia opolskich przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces rynkowy do małych i średnich firm o dużym potencjale. Pomysłodawcą jego uruchomienia w regionie była Loża Opolska BCC; a wspierają go Opolska Izba Gospodarcza, Izba Gospodarcza “Śląsk” oraz Izba Rzemieślnicza w Opolu. OCRG koordynuje projekt i pełni w nim rolę organizacyjną.

         W tegorocznej edycji ponownie dziewięciu doświadczonych prezesów, dyrektorów i menadżerów firm weźmie pod swoje skrzydła kolejnych młodych stażem przedsiębiorców. Uczestnicy projektu, prócz spotkań i opieki mentora, będą też mogli skorzystać z pomocy prawnej czy szkoleń, które zorganizuje dla nich OCRG. 

Więcej informacji o programie znajdziesz tutaj:

Co o programie znajdziesz na FB?

 

Źródło informacji: Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki

 

Załączniki

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: