W pensjonacie "AS" znaleźli bezpieczne schronienie

23 osoby, głównie mamy z dziećmi, znalazły bezpieczne schronienie w przygotowanym przez naszą gminę, byłym pensjonacie "AS". W kilka dni obiekt został odświeżony i wyposażony w niezbędne sprzęty.

Część przybyłych do nas osób na pewno zostanie tu na dłużej, część być może zdecydują się na dalszą podróż. Jedno jest pewne, każdy, kto do nas przyjedzie, znajdzie bezpieczny dach nad głową na tak długo, jak będzie tego potrzebował.

Na bieżąco rozszerzamy nasze działania. Przygotowujemy kolejne miejsca na przyjęcie uciekających przed wojną obywateli Ukrainy. Zgodnie z zapowiedzią będziemy przygotowywać noclegi w remizach OSP.

Nie wiemy ilu dokładnie uchodźców znalazło schronienie w naszej gminie, ponieważ zdecydowana większość z nich, znalazła bezpieczny dach nad głową dzięki Państwu.

Wielu Oleśnian otworzyło swoje domy i mieszkania, by przyjąć pod dach często zupełnie obce sobie osoby. Jesteśmy niezwykle wzruszeni tą postawą!

Dziękujemy za wszystkie deklaracje o chęci pomocy, za zgłaszanie kolejnych miejsc noclegowych do naszej bazy (można to zrobić telefonicznie pod numerem 728 895 103), za otwarte serca i wsparcie finansowe, dzięki któremu będziemy mogli pomóc naszym sąsiadom.

Wszystkie najważniejsze i aktualne informacje znajdą Państwo zna stronie www.olesno.pl w zakładce - POMOC DLA UKRAINY, a w razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny - 34 359 78 41.

 

 

 

____________________________________

Найважливішу та найактуальнішу інформацію можна знайти на www.olesno.pl - ДОПОМОЖІТЬ УКРАЇНІ, а якщо ви отримаєте додаткові запитання, зверніться до нас за телефоном 34 359 78 41.

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: