Ostatni dzień zapisów na XXIV Oleskie Uliczne Biegi Pokoju

Do jutra, tj. 12 maja 2022 r. można wpisać się na listę uczestników Biegu Głównego na dystansie 5 km!  W tym roku zapisy na BIEG GŁÓWNY przyjmowane są wyłącznie przez internet!  

Zapisujemy się poprzez stronę internetową:

https://www.zmierzymyczas.pl/1392/xxiv-oleskie-uliczne-biegi-pokoju.html

Opłatę w wysokości 25 zł za bieg należy uiścić przelewem na konto podane w Regulaminie Biegu Głównego. W tytule przelewu należy wpisać „Opłata startowa za bieg główny” oraz podać imię i nazwisko zawodnika. Opłata za Bieg możliwa jest tylko poprzez wpłatę na konto bankowe wskazane przez organizatora. Organizator nie przyjmuje opłat w gotówce!

PDFREGULAMIN BIEGU GŁÓWNEGO na dystansie 5 km - 2022.pdf (673,75KB)

Tegoroczne medale w biegu głównym:

001.jpeg  002.jpeg


Biegi Oleskie są organizowane w Oleśnie już po raz 24. Pierwsze biegi odbyły się w 1995 roku na oleskim Rynku, a ostatnie zorganizowane były w 2018 r. na Stadionie Miejskim w Oleśnie. Ranga tego wydarzenia, które stało się już tradycją Olesna rosła z każdym rokiem. Na zaproszenia organizatorów w oleskich biegach przez wiele lat uczestniczyło wielu gości honorowych – olimpijczyków, w tym m.in. Irena Szewińska, Jacek Wszoła, Andrzej Supron, Janusz Trzepizur, Urszula Włodarczyk, Jan Werner oraz wielu innych. W oleskich biegach biegali najmłodsi dopingowani przez swoich rodziców, biegała młodzież szkolna i dorośli, wszystko zgodnie z duchem fair play.

Po ponad trzyletniej przerwie spowodowanej m.in. rewitalizacją stadionu miejskiego oraz obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa, oleskie biegi w końcu powracają na Stadion Miejski w Oleśnie, na który już 14 maja 2022 r. wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy!

plakat biegi 2022 program.jpegplakat biegi 2022a.jpeg

Pomysłodawcą i wieloletnim komandorem Oleskich Ulicznych Biegów Pokoju jest Pan Jan Stanisławczyk.

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: