Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Spotkanie informacyjne dot. Programu "Czyste Powietrze"

26 maja 2022 r. o godz. 16.00 w Miejski Dom Kultury w Oleśnie, odbyło się spotkanie dotyczące zasad przyznawania dotacji z Programu Czyste Powietrze. Na spotkaniu obecny był Pan Dariusz Grabowiecki, pełniący funkcję Doradcy Energetycznego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

IMG_0687.jpeg

Podczas spotkania omówił szczegółowo na co można pozyskać wsparcie, i w jakiej wysokości. Udzielił cennych rad nt. instalacji niskoemisyjnego źródła ciepła. Każdy z uczestników spotkania mógł skorzystać z indywidualnej porady.

Program Czyste powietrze trwa nadal, dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z możliwości bezpłatnej pomocy w napisaniu wniosku i konsultacji w zakresie programu.

Z pomocy można skorzystać w poniedziałki i piątki (po wcześniejszym telefonicznym umówieniu dogodnej godziny - 34 350 91 73), a w ważnych przypadkach, także w pozostałe dni tygodnia.

UWAGA! Przypominamy o obowiązku złożenia ankiety dotyczącej posiadania źródła ciepła do Centralnej Bazy Emisyjności Budynków - do 30.06.2022 r.

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: