Informujemy, że 31 maja 2024 r. (piątek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 14:00.  Za utrudnienia przepraszamy.

Absolutorium dla Burmistrza Olesna za wykonanie budżetu w 2021 roku

Podczas LVIII Rady Miejskiej w Oleśnie, która odbyła się w poniedziałek 27 czerwca 2022 r., radni jednogłośnie udzielili Burmistrzowi Olesna absolutorium z wykonania budżetu Gminy Olesno za rok 2021.

sesja.jpeg

Uprzednio radni zapoznali się ze sprawozdaniem rocznym z wykonania budżetu w formie prezentacji multimedialnej, w której Burmistrz przedstawił, ze szczególnym uwzględnieniem, inwestycje zrealizowane ze środków własnych i dotacji zewnętrznych.

Po przedstawionym sprawozdaniu, przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Kucharczyk, poddał pod głosowanie uchwałę w sprawie udzielenia Burmistrzowi Olesna absolutorium. Została ona podjęta jednogłośnie, po czym przewodniczący w imieniu własnym i Rady, podziękował Burmistrzowi za owocną pracę nad ubiegłorocznym budżetem, wyrażając przy tym nadzieję, że wszystkie zaplanowane na ten rok inwestycje zostaną zrealizowane zgodnie z założeniem.

sesja2.jpeg
 

 

SPRAWOZDANIE Z WYKONANIA BUDŻETU 2021 - PDFSprawozdanie z wykonania budżetu za rok 2021 (24,60MB)

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: