Zaproszenie na debatę regionalną w celu wypracowania polskiego stanowiska w kluczowych problemach nurtujących mieszkańców polskich obszarów wiejskich

W imieniu organizatorów operacji Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich pt. "Głos polskiej wsi na Europejskim Parlamencie (EPW)" zapraszamy do udziału w spotkaniu - debacie organizowanej w celu wypracowania polskiego stanowiska na spotkanie EPW w kluczowych problemach nurtujących mieszkańców polskich obszarów wiejskich.

W 2022 roku EPW odbywa się w Polsce w Kielcach w dniach 13-15 września z udziałem ponad 400 uczestników reprezentujących społeczności wiejskie z całej Europy oraz przedstawicieli krajowych i europejskich instytucji publicznych, w tym p. Janusza Wojciechowskiego, Komisarza ds. Rolnictwa Unii Europejskiej. 

Debata regionalna dla województwa Opolskiego i Śląskiego odbędzie się w Izbie Rolniczej w Opolu, ul. Północna 2, 45-805 Opole w dniu 31 sierpnia 2022 r. w godzinach 10.00-13.00. Debata będzie prowadzona w dwóch formatach: stacjonarnie oraz w postaci on-line. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: bk@silesia.agro.pl do dnia 23 sierpnia 2022 r.

PDFzaproszenia sala Opole.pdf (123,15KB)
 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: