Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Wyróżnienie dla Gminy Olesno w Konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego!

Z przyjemnością informujemy, że Gmina Olesno otrzymała wyróżnienie w 13. edycji Konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego 2022, w kategorii "obiekt użyteczności publicznej" za Wielofunkcyjne Centrum Komunikacji w Oleśnie! 

Dziś, tj. 17 listopada 2022 r., nagrodę odebrał Zastępca Burmistrza Olesna Jerzy Chęciński.

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego zorganizował ten konkurs już po raz trzynasty. – To prestiżowy konkurs, bo oceniamy w nim realizacje, które kształtują naszą przestrzeń publiczną, czyli to, co nas otacza, z czego możemy korzystać na co dzień – powiedział członek zarządu województwa Szymon Ogłaza.

 


Przypomnijmy - dla Olesna to kolejne prestiżowe wyróżnienie w konkursie NAJLEPSZA PRZESTRZEŃ PUBLICZNA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO.

W 2011 r. „Kompleks Rekreacyjno – Sportowy – Kryta pływalnia i Orlik 2012 w Oleśnie” otrzymał wyróżnienie w konkursie Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego 2011.

W 2014 r. Oleski Rynek (inwestycja pn. "Rewitalizacja Rynku w Oleśnie) otrzymał tytuł Najlepszej Przestrzeni Publicznej Województwa Opolskiego 2014, a w 2018 r. został Przestrzenią Publiczną Dziesięciolecia 2008-2018.

W 2021 r.  Najlepszą Przestrzenią Publiczną Województwa Opolskiego 2021 została Oleska Promenada.

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: