Ponad 350 tysięcy złotych m.in. na edukację z zakresu ruchu drogowego

Kolejny wniosek Wydziału Spraw Europejskich i Promocji Gminy z pozytywnym rozstrzygnięciem!

Projekt bez tytułu 1.png

Gmina Olesno otrzymała 358 082,99 zł na realizację projektu pn. "Poprawa stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach publicznych w gminie Olesno wraz z doposażeniem szkół w narzędzia edukacyjne z zakresu ruchu drogowego".

W ramach projektu zakupione zostaną:

- 3 szt. symulatorów roweru, z przeznaczeniem dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Oleśnie, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Oleśnie i Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Oleśnie.

- 4 szt. mobilnego miasteczka rowerowego, z przeznaczeniem dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Oleśnie, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Oleśnie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Borkach Wielkich, Publicznej Szkoły Podstawowej w Bodzanowicach.

- zakup 4 szt. zestawów miasteczka ruchu drogowego z przeznaczeniem dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Wachowie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Sowczycach, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Oleśnie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Wojciechowie.

Wykonane zostaną także:

- na ul. Jaronia w Bodzanowicach - wyznaczenie i oznakowanie przejścia dla pieszych wraz z montażem wyświetlacza prędkości;

-na ul. Kościelnej w Bodzanowicach - wyniesienie istniejącego przejścia dla pieszych,

- na ul. Księdza Brunona Aleksandra w Oleśnie - wyniesienie istniejącego przejścia dla pieszych.

Łączna wartość projektu - 434 974,11 zł

poprawa ruch.png

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: