8 grudnia spotkajmy się na Oleskim Rynku

Tradycje należy pielęgnować, dlatego i w tym roku nie może być inaczej! Serdecznie zapraszamy 8 grudnia o godzinie 18:45 na wspólne, symboliczne włączenie świątecznych iluminacji na OLESKIM RYNKU.

W tym roku świątecznych światełek będzie nieco mniej, ale na pewno nie zmniejszy to naszej radości z oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

8 grudnia 2022

 

Przed Świętami będzie jeszcze kilka okazji do wspólnego, radosnego oczekiwania!

  • 6 grudnia 2022 r. po mszy roratniej - na oleskiej promenadzie spotkanie dzieci ze Świętym Mikołajem przygotowane przez Parafię pw. Bożego Ciała w Oleśnie,
  • 16 grudnia o godz. 17.00 - serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym koncercie charytatywnym „Bo każda chwila jest ważna”, który odbędzie się w I Liceum Ogólnokształcące im. Lotników Polskich w Oleśnie.
  • 18 grudnia 2022 r. - wspólnie z Młodzieżową Radą Gminy oraz Kołami Gospodyń Wiejskich zapraszamy na Jarmark Świąteczny - przysmaki świąteczne, grzane wino, rękodzieło. Szczegóły już wkrótce!
  • 20 grudnia 2022 r. o godzinie 17:00 - zapraszamy do Miejski Dom Kultury w Oleśnie na koncert Młodzieżowe Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie "Swinging Christmas", wprowadzający mieszkańców w świąteczny nastrój.

 

 

Koncert charytatywny 1.png

swinging.jpeg

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: