Noworoczny Koncert Karnawałowy z utworami Franka Sinatry

Drugi w historii Miejskiego Domu Kultury w Oleśnie Noworoczny Koncert Karnawałowy za nami. Sala wypełniona do ostatniego miejsca to dowód na to, że mieszkańcy Olesna lubią takie wydarzenia, co ogromnie nas cieszy!

Książęca Orkiestra Symfoniczna pod batuta dyrektora MDK Marek Kudra oraz trzy chóry - Chór Echo Leśne, Chór im. Świętego Maksymiliana oraz chór Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Oleśnie (prowadzony przez panią Justynę Kunicką), zaprezentowali najpiękniejsze utwory muzyki wiedeńskiej.
W drugiej części koncertu, po krótkiej przerwie na wzniesienie noworocznego toastu z Burmistrzem Olesna Sylwestrem Lewickim, na scenie wystąpił Michał Bober, który zaśpiewał niezapomniane utwory Franka Sinatry.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: