Zebrania sprawozdawcze OSP

Jak co roku pierwszy kwartał roku to czas zebrań sprawozdawczych w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Olesno. Przypomnijmy, że w gminie Olesno funkcjonuje 16 jednostek OSP skupiających łącznie ponad 900 członków. 

Zebrania w poszczególnych OSP poprzedzone zostało posiedzeniem Zarządu Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Oleśnie, które odbyło się w Sali Urzędu Miejskiego w Oleśnie w dniu 24 stycznia br.

W części zebrań uczestniczy Sylwester Lewicki – Burmistrz Olesna, a zarazem prezes Zarządu Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Oleśnie, wiceprezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Oleśnie oraz wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Opolu.

Zebrania strażackie odbywają się zgodnie z regulaminem i szczegółowym scenariuszem, a upływają w sympatycznej i życzliwej atmosferze, a kończą się wspólnym posiłkiem.

W gminie Olesno do tej pory odbyły się zebrania w Wysokiej, Borkach Małych i Wachowicach.

W ostatni weekend Sylwester Lewicki jako przedstawiciel władz wojewódzkich Związku OSP uczestniczył także w zebraniach w Kościeliskach (gm. Radłów) i Kadłubie Wolnym (gm. Zębowice).     

Przed nami kolejne zebrania. W najbliższy weekend spotykają się strażacy w Oleśnie, Łomnicy, Łowoszowie, Starym Oleśnie i Wachowie.

 

Foto: zebranie w Borkach Małych, Wachowicach i Kadłubie Wolnym.

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: