Dzień Dziecka i II Oleska Olimpiada Przedszkolaka

Tydzień po oleskich biegach zapraszamy ponownie na Stadion Miejski w Oleśnie, na którym odbędzie się II Oleska Olimpiada Przedszkolaka oraz Dzień Dziecka!

Oleska Olimpiada Przedszkolaka to wydarzenie zainicjowane i organizowane przez oleskie kluby sportowe, tj. ArKademię Tenisa, UKS Koronę Olesno, UKS Gwiazdę Olesno i OKS Olesno, przy współudziale Gminy Olesno. Zeszłoroczna, pilotażowa edycja Olimpiady przyciągnęła ponad 90 przedszkolaków z siedmiu oleskich przedszkoli, którym z trybun przyglądali się bliscy, kibicując i dopingując swoim pociechom. Dzieci poprzez zabawę rywalizowały ze sobą w pięciu konkurencjach sportowych opartych m.in. na równowadze, celności i szybkości. Konkurencje nawiązywały do dyscyplin sportowych takich jak tenis ziemny, lekkoatletyka, siatkówka, gimnastyka i piłka nożna. Tegoroczna, druga edycja tego wydarzenia będzie miała taką samą formę i miejmy nadzieję, równie pozytywny wydźwięk wśród mieszkańców!

Druga część wydarzenia to już festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka podczas którego dzieci ze swoimi rodzicami będą miały możliwość uczestnictwa w różnych grach, turniejach, zabawach i konkursach organizowanych przez kluby sportowe. Na dzieci będą czekały również bezpłatne dmuchańce i eurobungee, animacje, malowanie twarzy, występy młody wokalistów, samochód strażacki oraz wiele innych atrakcji!

21 maja 2023 1.png

Więcej szczegółów wkrótce!

W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione na 28 maja 2023 r.

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: