Już jutro - Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze na oleskim Stadionie Miejskim!

Drużyny z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z całego województwa, już jutro, w sobotę 17 czerwca 2023 r., będą rywalizować na Stadionie Miejskim w Oleśnie o tytuł Mistrza Województwa. Serdecznie zapraszamy do kibicowania wszystkim drużynom, a szczególnie reprezentantom powiatu oleskiego - OSP Łomnica!

 

Oprócz emocjonującej rywalizacji zawodników i zawodniczek, dla najmłodszych widzów przygotowaliśmy zabawę na dmuchańcach.


Tegoroczne zawody strażackie są wyjątkowe również z innego powodu. Podczas wydarzenia będzie prowadzona zbiórka pieniędzy przez OSP Cieciułów na rzecz druha ich jednostki - Przemysława Marchewki.
Przemkowi pękł krwiak śródmózgowy. To tragiczne wydarzenie wywołało u niego śpiączkę mózgową i ostrą niewydolność oddechową. Od tragicznych wydarzeń minęło już kilka tygodni, ale walka o zdrowie Przemka będzie jeszcze długa. Szansą, aby Przemek mógł wrócić do pełnej sprawności,  jest intensywna i bardzo kosztowna rehabilitacja, którą lekarze zalecają zacząć jak najszybciej. Pamiętajmy, że warto pomagać!


 

 1.png

Miło nam poinformować, że jutrzejsze wydarzenie otrzymało 2 bardzo duże dofinansowania.  Są to:

 

Wydarzenie współfinansowane przez Fundację Orlen 002.png

Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze organizowane 17 czerwca 2023 r. na Stadionie Miejskim w Oleśnie są współfinansowane ze środków Fundacji ORLEN w ramach projektu 'Organizacja wojewódzkich zawodów sportowo-pożarniczych wraz z zakupem dedykowanych strojów strażackich dla OSP oraz drużyn młodzieżowych w województwie opolskim'.

Projekt Ochotniczej Straży Pożarnej w Oleśnie otrzymał dofinansowanie w kwocie 200 000,00 złotych i kwota ta będzie w całości przeznaczona na zakup ubrań specjalnych strażackich dla ochotniczych straży pożarnych oraz drużyn młodzieżowych przy ochotniczych strażach pożarnych w województwie opolskim.

Wydarzenie współfinansowane przez Fundację arp.png

 

Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze organizowane 17 czerwca 2023 r. na Stadionie Miejskim w Oleśnie są współfinansowane ze środków Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu w ramach projektu 'Organizacja wojewódzkich zawodów sportowo-pożarniczych wraz z zakupem dedykowanych strojów strażackich dla OSP oraz drużyn młodzieżowych w województwie opolskim'.

Projekt Ochotniczej Straży Pożarnej w Oleśnie otrzymał dofinansowanie w kwocie 35 000,00 złotych i kwota ta będzie w całości przeznaczona na zakup ubrań specjalnych strażackich dla ochotniczych straży pożarnych oraz drużyn młodzieżowych przy ochotniczych strażach pożarnych w województwie opolskim.

  

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: