Oleskie akcenty na sobotnich scenach Dni Olesna

W programie wydarzeń na sobotę 29 lipca 2023 r. znalazło się mnóstwo atrakcji. Od wczesnych godzin porannych, w Wędryni, trwały Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza.

Zawody przeprowadzono w dwóch kategoriach - junior i senior. Wśród Juniorów najlepszy okazał się Aleksander Gołdyn (kadra okręgu Opole), II miejsce zajął Szymon Skrzydło (kadra okręgu Opole), III miejsce należało do Bartłomieja Wyrwicha (kadra Polski).

W kategorii Senior podium wyglądało następująco - I miejsce Rudolf Liberka, II miejsce Tomasz Mencweld, III miejsce Adam Mencweld.

Gratulujemy!

Wędrynia.jpeg

O godzinie 10:00 na boisku ORLIK wystartował XI Turniej Streetbasket im. Klaudii Brodackiej, w którym wzięło udział rekordowe 17 zespołów, a co najmniej jeszcze kilka było chętnych. 

0Z4A4645.jpeg

W godzinach wieczornych na Rynku i w amfiteatrze mogliśmy posłuchać muzyki wielu gatunków w wykonaniu rewelacyjnych zespołów. Nie zabrakło oleskich akcentów i koncertu Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej wraz z Wind Bandem, któremu gościnnie towarzyszyli - Opole String Quartet oraz młody i zdolny - Mateusz Gędek. Koncert pn. "Wokół stolicy polskiej piosenki" zgromadził pełną widownię oleskiego amfiteatru.

0Z4A4984.jpeg

Po  koncercie na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru - Cleo, która razem z publicznością zaśpiewała swoje największe przeboje. 

0Z4A5338.jpeg

Na mniejszej scenie oleskiego Rynku, głosem czarowali wokaliści i wokalistki zespołów Piotra Tłustochowicza oraz Daligo i oleskiego Coffee Break.

146A1101.jpeg

146A1287.jpeg

146A1401.jpeg

Jak co roku nie zawiodła publiczność, która żywo reagowała na kolejne przeboje i nagradzała wykonawców gromkimi brawami! Był to bardzo przyjemny, letni wieczór. Dziękujemy za Waszą obecność!

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: