Uni Opole rozegra mecz w Oleśnie!

W sobotę 23 września 2023 w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Oleśnie przy ul. Sądowej 2 o godz. 15:00 drużyna UNI Opole zmierzy się w meczu sparingowym z SK UP Ołomuniec z Czech.

Sparing będzie elementem trwających przygotowań do zbliżającego się sezonu sportowego 2023/24 Tauron Ligi. Drużyna przeciwna występuje w czeskiej ekstraklasie, będzie to więc spotkanie dwóch równorzędnych przeciwników.

– Siatkarki UNI Opole na co dzień rozgrywają mecze w Opolu w Stegu Arenie, przy ul. Oleskiej 72 i już 14 października będą grały tam swój pierwszy mecz ligowy – mówi pochodzący z Olesna Maciej Kochański, prezes klubu UNI Opole – Ale zanim to nastąpi kibiców nie może zabraknąć w hali w Oleśnie. Serdecznie zapraszam na to wydarzenie nie tylko kibiców z Opola, ale przede wszystkim mieszkańców Olesna, którzy, jestem przekonany, zakochają się w emocjach, jakie niesie siatkówka oglądana na żywo!

Klub UNI Opole powstał w 2016 roku z inicjatywy Uniwersytetu Opolskiego i rozpoczął swoją działalność w II Lidze siatkówki. W sezonie 2016/17 drużyna awansowała do I ligi kobiet, a w sezonie 2020/21 zdobyła mistrzostwo I ligi i historyczny awans do ekstraklasy. UNI Opole jako akademicki projekt sportowy ma na celu rozwój siatkówki żeńskiej w Opolu i regionie opolskim, a misją klubu jest stworzenie szans na sportowy rozwój dla zawodniczek Akademii ECO UNI Opole, skupiającej aktualnie przeszło 160 dziewcząt w wieku 6-18 lat.

Zapraszamy na mecz:

UNI Opole vs SK UP Ołomuniec

23 września 2023 (sobota) godz. 15:00

Hala Sportowa Zespołu Szkół w Oleśnie, ul. Sądowa 2

SPARING-scaled.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: