Tak było na Dniu Dziecka!

W sobotę 8 czerwca 2024 r. na Stadionie Miejskim w Oleśnie odbył się Dzień Dziecka współorganizowany przez Akademię OKS Olesno oraz Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Oleśnie.

Dzieci mogły korzystać z bezpłatnych dmuchańców, nie zabrakło również animacji, gier i zabaw. Przy basenie odbył się pokaz sztuki fryzjerskiej Salonu Fryzjersko-Kosmetycznego Hubert Brodacki, a druhowie z OSP Sowczyce zapraszali do wozu strażackiego i lania wody z hydronetki. Na placu za basenem zarówno dzieci, jak i dorośli mieli okazję nakręcić pamiątkowe filmiki dzięki fotobudce 360° oraz przytulić się do 3-metrowego Misia Maślaczka!

Dzień Dziecka był wyjątkowy również z innego powodu. Podczas wydarzenia była prowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz Natalii Elias z Bierdzan, która choruje na czterokoniczynowe porażenie oraz spastyczność mięśni. Celem zbiórki było pokrycie leczenia jak największej liczby godzin rehabilitacji oraz likwidację barier architektonicznych łazienki dostosowując ją do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Zbiórka prowadzona była w drodze loterii fantowej. Każdy chętny mógł zakupić cegiełkę z numerkiem i w ten sposób pomóc Natalii, a także wylosować coś dla siebie. Zbiórka cieszyła się dużym zainteresowaniem. Podczas zbiórki udało się zebrać kwotę 3.285,00 złotych, która zostanie wpłacona na konto https://www.siepomaga.pl/natalia-elias.


Serdeczne podziękowania należą się wszystkim osobom zaangażowanym w organizację!

Ponadto, serdecznie dziękujemy sponsorom, w szczególności:

  • Maślak Studio Events za fotobudkę 360° oraz Misia Maślaczka,
  • panu Hubertowi Brodackiemu oraz ekipie z Salonu Fryzjersko-Kosmetycznego Hubert Brodacki za pokaz sztuki fryzjerskiej,
  • rodzicom za przygotowanie bufetu ze słodkościami,
  • strażakom z OSP Sowczyce za wodne atrakcje!

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: