Rada Miejska

Radni Rady Miejskiej w Oleśnie IX kadencji (2024 - 2029)


Klaudiusz Małek

Przewodniczący Rady Miejskiej IX kadencji (2024-2029)

e-mail: klaudiusz.malek@olesno.pl


Tomasz Harciarek

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej IX kadencji (2024-2029)

e-mail: tomasz.harciarek@olesno.pl

Tomasz HArciarek.jpeg


Karolina Filipowski

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej IX kadencji (2024-2029)

e-mail: karolina.filipowski@olesno.pl

Karolina FIlipowski.png


Anna Barczyk

Radna Rady Miejskiej IX kadencji (2024-2029)

e-mail: anna.barczyk@olesno.pl


Klaudiusz Bardosz

Radny Rady Miejskiej IX kadencji (2024-2029)

e-mail: klaudiusz.bardosz@olesno.pl

Klaudiusz Bardosz.jpeg


Grzegorz Biernacki

Radny Rady Miejskiej  IX kadencji (2024-2029)

e-mail: grzegorz.biernacki@olesno.pl


Nikodem Giza

Radny Rady Miejskiej w Oleśnie IX kadencji (2024-2029)

e-mail: nikodem.giza@olesno.pl

Nikodem Giza.jpeg


Irena Hadasik

Radna Rady Miejskiej  IX kadencji (2024-2029)

e-mail: irena.hadasik@olesno.pl


Barbara Kłosińska

Radna Rady Miejskiej  IX kadencji (2024-2029)

e-mail: barbara.klosinska@olesno.pl


Andrzej Kochański

Radny Rady Miejskiej  IX kadencji (2024-2029)

e-mail: andrzej.kochanski@olesno.pl


Amadeusz Maniura

Radny Rady Miejskiej IX kadencji (2024-2029)

e-mail: amadeusz.maniura@olesno.pl


Robert Płaziuk

Radny Rady Miejskiej IX kadencji (2024-2029)

e-mail: robert.plaziuk@olesno.pl

Płaziuk Robert 2-1.jpeg


Tomasz Włóczyk

Radny Rady Miejskiej IX kadencji (2024-2029)

e-mail: tomasz.wloczyk@olesno.pl

Tomasz Włóczyk.jpeg


Edeltrauda Zug

Radna Rady Miejskiej IX kadencji (2024-2029)

e-mail: ela.zug@olesno.pl


 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: