Radio Strefa S. już nadaje!

Od czwartku 1 marca 2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie wstąpić możemy do... siedziby radia, a to za sprawą grupy młodych, pełnych energii ludzi, którzy dzięki wsparciu środków zewnętrznych, stworzyli radio internetowe Strefa S.!

9524_0_large.jpeg

Otwarcie było huczne. Był tort, zaproszeni goście, media oraz moc życzeń, by zapału i dobrych pomysłów nie zabrakło nikomu. 

Grupę oleskich radiowców tworzą: Arkadiusz Korzekwa, Paweł Korzekwa, Michał Eliasz, Marta Eliasz, Tatiana Kokot, Aleksandra Garus, Anna Hassinger, Natalia Gajda, Anna Krysik, Magda Tkacz, Michał Drab, Jakub Kuźnik, Kamil Charkiewicz, Wiktoria Małyska, Daria Grabińska, Michał Skowronek oraz Aleksandra Płaszewska, na co dzień instruktorka w MDK, która napisała projekt do programu "Równać Szanse" z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Fundacji Dzieci i Młodzieży, dzięki czemu udało się uzyskać dofinansowanie na realizację zadania Strefa Spontanu.

Obecny na otwarciu Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki, wyraził ogromne zadowolenie z tego, że są w Oleśnie młodzi ludzie, którzy chcą nie tylko w ciekawy sposób zagospodarować swój wolny czas, ale i zdobywać doświadczenie, które, kto wie, może przyda im się w przyszłości, w karierze zawodowej. Życzył wszystkim nieustającego enztuzjazmu, interesujących audycji i mnóstwa słuchaczy!

Radio nadawać będzie audycje "na żywo" od poniedziałku do piątku w godz. 17.30-19.30. W pozostałym czasie można posłuchać ciekawej muzyki. Słuchać można na każdym urządzeniu mobilnym z dostępem do internetu, wystarczy wejść na: http://radio.mdk.olesno.pl/

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: