Uwaga - informujemy, że dnia 10 kwietnia 2020 r. (Wielki Piątek) Urząd Miejski będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy! 

Przedsiębiorco, przyjdź na spotkanie!

Jakie dotacje dla firm są jeszcze do wzięcia? Gdzie znaleźć unijne pożyczki bez opłat i prowizji? Co zmieniło się w przepisach podatkowych dla firm w ostatnim czasie?

 

9575_0_med.jpeg

Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła oraz Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki

zapraszają na spotkanie, które odbędzie się 6 kwietnia 2018 r. o godzinie 13.00 w Sali Obrad Urzędu Miejskiego w Oleśnie.

 

Dlaczego warto na nim być?
Bo to spotkanie zastąpi kilka innych podobnych spotkań! Oszczędzicie więc Państwo czas i w jednym miejscu, w pigułce, dostaniecie kompleksową, potrzebną biznesowi wiedzę. A prócz tego bieżące informacje o ostatnich zmianach w przepisach podatkowych.
Celem cyklu „Opolskie dla biznesu" będzie zaprezentowanie firmom z Opolszczyzny - w ciekawy i zwięzły sposób - pełnej oferty unijnego wsparcia, jakie mogą uzyskać od jednostek podlegających samorządowi województwa, a także poinformowanie w formie eksperckich wystąpień o zmianach w zakresie podatków.

 

PROGRAM SPOTKAŃ

13.00-13.15 - rejestracja i przekazanie pakietu informacji o ofercie woj. opolskiego dla firm

13.15-13.25 - powitanie przez przedstawiciela Zarządu Województwa Opolskiego

13.25-13.50 - wystąpienie dyrektora OCRG Rolanda Wrzeciono prezentujące kompleksową ofertę dla firm samorządu woj. opolskiego na lata 2018-2019 (m.in. dotacje, wsparcie na usługi i szkolenia, wsparcie na usługi specjalistyczne, pożyczki pośredników finansowych i ORFR, poręczenia, wsparcie dla rynku pracy - szkoły zawodowe, studia praktyczne, mentoring biznesowy)

13.55-15.30 - prelekcja dotycząca zmian w prawie i podatkach dla firm w roku 2018

15.30-16.00 - poczęstunek kawowy

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: