Informujemy, że 31 maja 2024 r. (piątek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 14:00.  Za utrudnienia przepraszamy.

Nagrody "Opolska Marka 2017" rozdane

9597_0_med.jpeg
W środę 18 kwietnia 2018 r., w Filharmonii Opolskiej poznaliśmy laureatów nagrody marszałka województwa dla ludzi biznesu. Wyróżnienia "Opolska Marka" trafiły w tym roku do 3 oleskich firm.
 
Z wielką przyjmnością informujemy, że tytuł "Inwestycji roku" otrzymała firma Nestro ze Starego Olesna, która produkuje systemy odpylania m.in. dla branży meblarskiej. Nagrodzone zostały ekoinnowacyjne filtry JET, przeznaczone dla przemysłu meblarskiego, drzewnego, papierniczego oraz sortowni odpadów komunalnych.

Te nowoczesne jednostki filtrujące, poprzez zastosowane rozwiązania technologiczne stały się ważnym czynnikiem warunkującym rozwój w przemyśle: podnoszą bezpieczeństwo, jakość i wydajność zakładów produkcyjnych, obniżając jednocześnie ich negatywny wpływ zarówno na środowisko naturalne, jak i na środowisko pracy.

Warto dodać że NESTRO prezentowało swoje ekoinnowacyjne filtry JET w formie wirtualnej rzeczywistości na ubiegłorocznych targach HANNOVER MESSE, na stoisku województwa opolskiego.

Dyrektor zarządzający przedsiębiorstwem Radosław Gliński przyznaje, że zasłużyć na taki tytuł nie jest łatwo. "Trzeba umieć wykazać, że firma, procesy, które wprowadza, sposób zarządzania czy produkt jest innowacyjny jest ciekawy, wiodący i godny naśladowania" - mówi Gliński. 
 
W kategorii USŁUGA Sektor średnie i duże przedsiębiorstwo, wyróżnienie otrzymała firma Branda Sp. z o.o. Sieć Rezydencji dla Seniorów „Złote Borki", Borki Małe - Senior na urlopie.

 

W kategorii PRODUKT Sektor mikro i małe przedsiębiorstwo nagrodzona została Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Oleśnie i najpopularniejszy produkt promocyjny Olesna - Śmietankówka Oleska.

 

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów!

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: