Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Urząd Miejski bierze udział w akcji "Dwie Godziny dla Rodziny"

15 maja – Międzynarodowy Dzień Rodzin – to doskonała okazja, aby na chwilę zatrzymać się i zastanowić, kiedy po raz ostatni dowiedzieliście się czegoś nowego o swoich bliskich.

9634_0_med.jpeg
Taka idea przyświeca akcji Dwie Godziny dla Rodziny, w której weźmie udział także Urząd Miejski w Oleśnie - w dniu jutrzejszym pracować będziemy do godziny 15:00. ️

Akcja Dwie Godziny dla Rodziny jest kampanią społeczną na rzecz głębokich relacji rodzinnych, aby być razem, a nie „obok siebie”.

 

W tym roku akcja przebiega pod hasłem: GRY I ZABAWY POKOLENIOWE

Ten czas to wspaniała okazja do tego, aby przypomnieć sobie te momenty z naszego życia, które obfitowały w zabawę, przygody, przyjemności i relacje z przyjaciółmi. Jest to również okazja, aby zapytać o te wspomnienia naszych najbliższych. W ten sposób będziemy dzielić się szczęściem i radością. Wybierzcie się w sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa. Zagrajcie w planszówki, karty. A może pamiętacie statki, państwa – miasta? Zapomnijcie o laptopach, tabletach, komórkach, wybierzcie się na podwórko, chwyćcie za skakankę, piłkę, a może w szufladzie znajdziecie jeszcze zapomnianą zośkę.

Fundacja Humanites na swojej stronie przypomina o pokoleniowych zabawach. Zajrzyjcie tam a znajdziecie pomysły i inspiracje (www.2godzinydlarodziny.pl).

1idea-pl_1.png

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: