Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Uczniowie „Oleskiej Dwójki" po raz kolejny Mistrzami Województwa!

W rozegranych 11 maja 2018r. na oleskim orliku Mistrzostwach Województwa w piłce nożnej uczniowie Oleskiej "Dwójki" po raz kolejny zostali Mistrzami Województwa. To w historii szkoły 19!!! tytuł najlepszej drużyny Opolszczyzny.

9641_0_med.jpeg
Nasi piłkarze po wygranych eliminacjach powiatowych i półfinałach województwa w finale wojewódzkim pokonali swoich rówieśników z Kluczborka ( 3:1), Kędzierzyna - Koźla (7:0) i Opola ( 3:3).
Podopieczni pana Zbigniewa Bieniasa trenują w Oleskim Klubie Sportowym, a ośmiu z nich to uczniowie klasy sportowej o profilu piłka nożna w PSP Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. księżnej Jadwigi Śląskiej w Oleśnie. Codzienne zajęcia treningowe w szkole oraz praca trenerska w klubie sportowym po raz kolejny zaowocowała Mistrzostwem!
Serdecznie gratulujemy!


Skład drużyny: 
Na zdjęciu od lewej:
Trener: Zbigniew Bienias, Adam Huć, Nilo Trzęsiok, Bartosz Jeziorowski, Natanael Wnuk, Dawid Zug, dyrektor szkoły Jerzy Jeziorowski
W dolnym rzędzie od lewej:
Jakub Skonieczny, Maciej Skonieczny, Patryk Ceglarek, Szymon Wolny

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: