Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Wskaż najaktywniejszego lidera społeczności wiejskich

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie jako partner Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich podpisał umowę na realizację operacji pn.: „Najaktywniejszy Lider Społeczności Wiejskiej".
 
9649_0_med.jpeg

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zgłaszania do konkursu wszystkie te osoby, których praca społeczna przyczynia się do rozwoju i integracji środowiska wiejskiego. Jesteśmy przekonani, iż działania na rzecz budowania kapitału ludzkiego na terenach wiejskich powinny zostać propagowane i doceniane.

O tytuł Najaktywniejszego Lidera mogą się ubiegać wolontariusze pracujący z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na obszarach wiejskich, doradcy, nauczyciele szkól rolniczych i szkół wiejskich, pracownicy i członkowie lokalnych samorządów na terenach obszarów wiejskich, członkowie organizacji pozarządowych, a także pracownicy naukowi instytutów, jednostek badawczych i uczelni.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i zgłaszanie osób, które Państwa zdaniem zasługują na to miano do dnia 31.07.2018 r. osobiście w Urzędzie Miejskim osoba odpowiedzialna - Józef Bzdzion, pokój 107, tel. 34 350 91 63.

REGULAMIN KONKURSU

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: