Stypendia Burmistrza Olesna dla najlepszych uczniów

18 czerwca br. Burmistrz Olesna nagrodził najlepszych uczniów z terenu Gminy Olesno za osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018.

 

9700_0_med.jpeg
Uroczystość odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie. W spotkaniu podsumowującym tegoroczne osiągnięcia uczniów uczestniczyli Kierownik Wydziału Edukacji Janusz Wojczyszyn, Przewodniczący Rady Miejskiej w Oleśnie Henryk Kucharczyk, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Oleśnie, dyrektorzy i nauczyciele szkół oraz rodzice nagrodzonych uczniów. 

Uroczystość uświetniły występami wokalnymi uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 i nr 1 w Oleśnie. 

Stypendia Burmistrza Olesna otrzymali uczniowie za bardzo dobre wyniki w nauce tj. średnią ocen w szkole podstawowej co najmniej 5,80, a w gimnazjum co najmniej 5,40, laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych oraz zdobywcy trzech pierwszych miejsc w zawodach sportowych. Nagrody Burmistrza Olesna otrzymali laureaci i finaliści ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów tematycznych z dziedziny nauki, kultury lub sztuki. Nagrody otrzymali także uczniowie za osiągnięcia drużynowe.

 

Wykaz nagrodzonych uczniów:

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Oleśnie

1) Wilam Zuzanna - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,89 oraz wzorowe zachowanie, laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2018, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego, X miejsce w Wojewódzkim Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2018 
2) Chęcińska Wiktoria - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,67 oraz wzorowe zachowanie, finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z biologii
3) Sosnowski Michał - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,50 oraz wzorowe zachowanie, finalista Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2018, laureat w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki, laureat w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace, X miejsce w Wojewódzkim Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2018 
4) Maryniak Szymon - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,44 oraz wzorowe zachowanie, laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Galileo z historii 
5) Wadowska Zuzanna - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,44 oraz wzorowe zachowanie, laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2018
6) Zug Piotr - laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, laureat XIII Olimpiady Matematycznej Juniorów, II miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie „Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym", I miejsce w XX edycji konkursu Wiedzy o Powiecie Oleskim, laureat w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki, bardzo dobry wynik w międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny 
7) Chęcińska Magdalena - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki, laureatka w konkursie Kangur Matematyczny 2018
8) Paśmionka Hanna - laureatka w Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym, laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2018, 4 miejsce w ogólnopolskim konkursie literatury fantasy Źródła Marzeń 
9) Pownuk Magdalena - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, laureatka Wojewodzkiego Konkursu Geograficznego, laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka niemieckiego (sesja zimowa i jesienna), laureatka w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor, laureatka w ogólnopolskim konkursie Galileo z języka niemieckiego 
10) Dembowska Weronika - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego, laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego, finalistka Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom" 
11) Giza Samuel - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego, finalista Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2018 
12) Gładysz Patryk - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego 
13) Kula Wiktoria - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego 
14) Mann Józef - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego 
15) Baron Maximilian - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, laureat w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka niemieckiego Olimpus (sesja zimowa i jesienna), laureat w ogólnopolskim konkursie Galileo z języka niemieckiego, bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor 
16) Hęcińska Julia - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki, II miejsce w festiwalu tańca Złote Sznurowadło 2018 w kategorii taniec współczesny, III miejsce w Festiwalu Tańca Złote Sznurowadło w kategorii solo 
17) Tomala Natalia - laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2018, finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor, laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka niemieckiego, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Galileo z języka niemieckiego 
18) Bogatka Weronika - laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2018
19) Mencel Karolina - finalistka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 
20) Czarnogórki Szymon - finalista Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2018 
21) Czołkos Olivia - finalistka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2018 
22) Kik Mateusz - finalista Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2018 
23) Nowak Justyna - finalistka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2018 
24) Trocha Karolina - finalistka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2018, laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka niemieckiego Olimpus, bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor 
25) Brzenska Kevin - II miejsce w wojewódzkich igrzyskach szkół w rzucie oszczepem
26) Szukała Anna - III miejsce w wojewódzkich igrzyskach szkół w skoku wzwyż, II miejsce w Festiwalu Tańca Złote Sznurowadło 2018 w kategorii taniec współczesny, 
27)Bensz Marcel - laureat w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka niemieckiego Olimpus 
28) Dedyk Maja - I miejsce w kategorii dziecięcej w XXII edycji konkursu fotograficznego Zabytkowa Architektura Wsi Opolskiej 
29) Januszkiewicz Martyna - wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny 2018 
30) Kukuła Alicja - laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki Olimpus 
31) Lorek Karolina - laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka niemieckiego, dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor, II miejsce w festiwalu tańca Złote Sznurowadło 2018 w kategorii taniec współczesny 
32) Marcjasz Maciej - laureat w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki Olimpus, najlepszy wynik w klasach siódmych - 4 miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace, wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny 2018 
33) Niesłony Zuzanna - laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki Olimpus, wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny 2018 
34) Antkowiak Antonina - posłanka na XXIV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży 
35) Kowalska Marta - posłanka na XXIV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży 
36) Baumgart Oliver - laureat w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor, laureat w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka niemieckiego Olimpus (sesja jesienna i zimowa), laureat w ogólnopolskim konkursie Galileo z języka niemieckiego 
37) Czyrny Dominik - dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor 
38) Famuła Dominik - laureat w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka niemieckiego 
39) Kudełko Katarzyna - laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego Olimpus, bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace 
40) Obłąk Dominik - bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor 
41) Prochota Łukasz - laureat w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka niemieckiego (sesja zimowa i jesienna) 
42) Skowronek Aleksandra - 3 miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace 
43) Świtała Łukasz - laureat w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka niemieckiego Olimpus (sesja jesienna i zimowa), wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Galileo z języka niemieckiego 
44) Wąsiński Michał - laureat w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki, X miejsce w Wojewódzkim Finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2018 
45) Wieczorek Jacek - bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor 
46) Zug Marcel - laureat w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka niemieckiego 
47) Kukuła Alicja, Koloch Agata, Kluba Sandra, Nowak Justyna, Respondek Karolina, Wadowska Zuzanna, Gręda Laura, Chęcińska Wiktoria - I miejsce w wojewódzkich igrzyskach młodzieży szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

48) Kokot Zuzanna - II miejsce w ogólnopolskim festiwalu tańca Złote Sznurowadło w kategorii taniec współczesny

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Oleśnie z Oddziałami Dwujęzycznymi im. księżnej Jadwigi Śląskiej w Oleśnie

1) Jankowski Maciej - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,94 oraz wzorowe zachowanie, laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, 2 miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace, I miejsce w kategorii klas VII w turnieju ortograficznym miast Lubliniec-Olesno, I miejsce w II etapie konkursu ortograficznego Oleskie Dyktando 2018, laureat - 6 miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z chemii Olimpus, poseł do XXIV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży z tematem przewodnim Posłowie Pierwszego Sejmu Niepodległej
2) Janicki Marek - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,93 oraz wzorowe zachowanie, laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, laureat ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego Sprachdoktor, nagroda w XVI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Darujmy światu pokój", III miejsce w kraju w II edycji konkursu Verstehen, 2 miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace, bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2018
3)Sitek Paulina - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,92 oraz wzorowe zachowanie
4) Romanowska Bianka - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,85 oraz wzorowe zachowanie, 3 miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace
5) Wawrzyniak Iga - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,75 oraz wzorowe zachowanie, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, laureatka i bardzo dobry wynik w ogólnopolskich konkursach chemicznych Olimpus i Alchemik, laureatka w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace
6) Nowak Adrianna - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,69 oraz wzorowe zachowanie, I miejsce w etapie okręgowym XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża, tytuł finalisty XXVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik,
7) Ulbrich Zuzanna - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,61 oraz wzorowe zachowanie
8) Respondek Marta - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,61 oraz wzorowe zachowanie, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2018, laureatka ogólnopolskiego konkursu chemicznego Olimpus, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie chemicznym Alchemik,
9) Kassner Samuel - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,53 oraz wzorowe zachowanie, 2 miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor, bardzo dobry wynik w II edycji konkursu z języka niemieckiego Verstehen
10) Chwalczyk Marta - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,52 oraz wzorowe zachowanie
11) Kierat Sylwia - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,47 oraz wzorowe zachowanie
12) Zgonina Weronika - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,47 oraz wzorowe zachowanie
13) Flak Michalina - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,47 oraz wzorowe zachowanie
14) Imiołczyk Wiktoria - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,44 oraz wzorowe zachowanie
15) Pietrasz Alan - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,41 oraz wzorowe zachowanie, III miejsce w II etapie konkursu ortograficznego Oleskie Dyktando 2018
16) Kaniak Simon - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, laureat w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor, laureat w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace, laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej, II miejsce w kraju w konkursie języka niemieckiego Verstehen
17) Paliwoda Jakub - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
18) Häusler Maximilian - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, 1 miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor
19) Posor Kathrin - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, 1 miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor
20) Rataj Maksymilian - finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, laureat w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace, laureat w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z chemii,
21) Stróżyk Alicja - finalistka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2018
22) Włoch Mikołaj - 2 miejsce w województwie opolskim w Konkursie Matematycznym Pangea
23) Gruca Olga - laureatka w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace
24) Mielczarek Jakub - laureat w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace
25) Rataj Tobiasz - laureat w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego OLIMPUS
26) Radzioch Monika - 2 miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace
27) Milka Oktay - 2 miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace, 1 miejsce w ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej
28) Miler Olaf - 2 miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace
29) Wolny Jeremiasz - 3 miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace
30) Krawczyk Dawid - III miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace,
31) Czech Maximilian - 2 miejsce w województwie opolskim, 6 w kraju w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor
32) Pielok Maximilian - 3 miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor
33) Hober Fabian - 3 miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor
34) Moj Paulina - I miejsce w XXIV Regionalnym Konkursie Literackim „Ze Śląskiem na ty", II miejsce w kategorii zespołów klas I - III w konkursie kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w j. niemieckim, I miejsce w eliminacjach gminnych XXIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję", II miejsce w 20 konkursie recytatorskim dla dzieci szkół podst. i gimn. Gminy Olesno, 2 miejsce w 23 ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych Tańcowadła,
35) Omietańska Paulina - III miejsce w XIV Rejonowym Konkursie „Matematyczne Potyczki", III miejsce w eliminacjach gminnych XXIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję", II miejsce w kategorii zespołów klas I - III w konkursie kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w j. niemieckim, 
36) Winiarska Roksana - 3 miejsce w województwie opolskim w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace, III miejsce w II Małym Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim powiatu oleskiego, finalistka XXIV Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję",
37) Widera Jan - 5 miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Literatury Fantasy „Źródła Marzeń", I miejsce w XXII turnieju ortograficznym Miast Lubliniec - Olesno, bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2018
38) Wójcik Franciszek - laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej
39) Skibińska Zuzanna - I miejsce w finale XXIV Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim „Młodzież recytuje poezję", laureatka III edycji Małopolskiego Konkursu Piosenki Niemieckojęzycznej Superstar 2018 - uczennica zakwalifikowana do Koncertu Laureatów Superstar 2018 w Studenckim Centrum Kultury w Opolu, III miejsce w II Małym Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim powiatu oleskiego
40) Hassinger Anna - wyróżnienie w II Małym Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim powiatu oleskiego, III miejsce w 20 konkursie recytatorskim dla dzieci szkół podst. i gimnz. Gminy Olesno, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie chemicznym Alchemik
41) Janicka Miriam - 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Bożonarodzeniowe Gody", 2 miejsce w kraju w 2 edycji konkursu z języka niemieckiego Verstehen
42) Ceglarek Patryk, Huć Adam, Jeziorowski Bartosz, Parkitny Szymon, Skonieczny Jakub, Skonieczny Maciej, Trzęsiok Nilo, Wnuk Natanael, Wolny Szymon, Zug Dawid - I miejsce w wojewódzkich igrzyskach szkół podstawowych w piłce nożnej chłopców
43) Respondek Marta, Jankowski Maciej, Pietrasz Alan - I miejsce w V Rejonowym Konkursie Historycznym „Piękny wiek XIX" PODN Kluczbork
44) Hassinger Anna, Janicka Miriam, Imiołczyk Wiktoria, Wawrzyniak Iga, Nowak Adrianna - I miejsce w kat. szkół gimn. w strefowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy, IV miejsce w etapie okręgowym V Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK dla szk. gimn.

45) Pietruska Joanna, Winiarska Roksana, Kaliciak Julia, Jeziorek Maja, Sitek Paulina - II miejsce w ogólnopolskim festiwalu tańca Złote Sznurowadło w kategorii taniec współczesny

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Oleśnie im. Powstańców Śląskich w Oleśnie

1) Zalewska Martyna - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,91 oraz wzorowe zachowanie, laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie mitologicznej Olimpus,
2) Podzielny Weronika - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,85 oraz wzorowe zachowanie, laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2018, laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki,
3) Glomb Wiktoria - finalistka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2018,
4) Makles Kaja - finalistka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2018,
5) Skupin Oliwia - finalistka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2018,
6)Chęciński Tomasz - bardzo dobry wynik w konkursie Kangur Matematyczny 2018,
7) Adamska Olga - laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki Olimpus, 
8) Baron Kinga - laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka niemieckiego, laureatka w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor, laureatka w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PANDA 2018 z języka niemieckiego,
9) Prochota Beata - laureatka w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor,
10) Schoenfeld Nadia - laureatka w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PANDA 2018 z języka niemieckiego,
11) Szczygieł Nelli - laureatka w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PANDA 2018 z języka niemieckiego,
12) Olczyk Weronika - laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie mitologicznej Olimpus,
13) Bąk Aleksandra - laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie mitologicznej,
14) Biniek Oliwia - 1 miejsce w konkursie plastycznym Wielkanocna kartka dla Betanii

15) Baron Kinga, Bąk Aleksandra, Jagieła Aleksandra - II miejsce w ogólnopolskim festiwalu tańca Złote Sznurowadło w kategorii taniec współczesny

16) Bomba Paweł, Bomba Michał, Adamska Olga, Dorynek Magdalena, Ćwieląg Mateusz, Bąk Aleksandra - wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bodzanowicach

1) Marek Nina - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,83 oraz wzorowe zachowanie
2) Augustyniok Julia - wyróżnienie w ogólnopolskim V konkursie historycznym o Żołnierzach Wyklętych pod patronatem prezydenta RP Andrzeja Dudy za film o por. Alfonsie „Babiniczu" Olejniku

Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich

1) Zug Anna - laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2018, laureatka ogólnopolskiego konkursu Galileo z języka polskiego, 4 miejsce (bardzo dobry wynik) w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor, II miejsce w kategorii albumów w XIV edycji regionalnego konkursu dla dzieci i młodzieży „Śląsk - Moja Mała Ojczyzna", II miejsce w finale VIII wojewódzkiego konkursu wiedzy o mniejszości niemieckiej, II miejsce w kategorii prac multimedialnych VII edycji wojewódzkiego konkursu „Ratowanie zabytków naszej małej ojczyzny", wyróżnienie w IX międzynarodowej wystawie szopek bożonarodzeniowych, wyróżnienie w konkursie literackim pt. Pierwszy raz widziałam las kategoria poezja,
2) Stróżyk Izabela - laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2018, laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie mitologicznej, laureatka w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor, laureatka w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka niemieckiego Olimpus, I miejsce w finale VIII wojewódzkiego konkursu wiedzy o mniejszości niemieckiej, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Galileo z języka polskiego,
3) Giza Miriam - finalistka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2018,
4) Kosala Ewa - bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor, 
5) Wieczorek Krystyna - bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor,
6) Małyska Nikola - dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor,
7) Bartyla Vanessa - I miejsce w IX międzynarodowej wystawie szopek bożonarodzeniowych, grand prix w kategorii albumy VII edycji wojewódzkiego konkursu Ratowanie zabytków naszej małej ojczyzny, dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego Sprachdoktor,
8) Brodacki Piotr - III miejsce w kategorii albumów w XIV edycji regionalnego konkursu dla dzieci i młodzieży „Śląsk - moja mała ojczyzna",
9) Flak Dominika - III miejsce w kategorii prac przestrzennych klas IV-VI VII edycji wojewódzkiego konkursu Ratowanie Zabytków naszej małej ojczyzny,
10) Goinda Patryk - laureat w ogólnopolskiej olimpiadzie mitologicznej, III miejsce w IX międzynarodowej wystawie szopek bożonarodzeniowych,
11) Goinda Oliwia - I miejsce w IX międzynarodowej wystawie szopek bożonarodzeniowych, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Galileo z języka polskiego
12) Zug Maksymilian - I miejsce w IX międzynarodowej wystawie szopek bożonarodzeniowych,
13) Szczęść Filip - II miejsce w IX międzynarodowej wystawie szopek bożonarodzeniowych,
14) Szczęść Szymon - II miejsce w IX międzynarodowej wystawie szopek bożonarodzeniowych,
15) Kozala Filip - III miejsce w IX międzynarodowej wystawie szopek bożonarodzeniowych,

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sowczycach

1)Banyś Marcin - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,84 oraz wzorowe zachowanie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Wachowie

1)Poloczek Mateusz - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,83 oraz bardzo dobre zachowanie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojciechowie

1) Kacała Ines - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,92 oraz wzorowe zachowanie
2) Kościelny Karol - bardzo dobre wyniki w nauce - średnia ocen 5,85 oraz wzorowe zachowanie

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom, ich wychowawcom, nauczycielom oraz oczywiście rodzicom! 

 GALERIA ZDJĘĆ

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: