Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Galeria Światła TAURON Dystrybucja podczas Dni Olesna

Każdy kto zapoznał się z programem tegorocznych Dni Olesna, na pewno zauważył, że w sobotę o godzinie 21:45 specjalny pokaz świetlny przygotuje dla nas TAURON Dystrybucja.

9740_0_med.jpeg
Pod nazwą Galeria Światła TAURON Dystrybucja kryje się wyjątkowy pokaz, który zobaczyć będziecie mogli z poziomu plażowego leżaka, który znajdziecie przed Ratuszem.

Charakterystyczny budynek zlokalizowany w Rynku zostanie poddany barwnym metamorfozom, świetliste fantazyjne obrazy ukażą jego nieznane dotąd oblicza, a feeria kolorów wypełni przestrzeń, przenosząc widzów w inny wymiar.

Tauron Dystrybucja bedący organizatorem pokazu, od lat za pomocą nowych technologii świetlnych i multimedialnych „wydobywa" z mroku atrakcyjne budynki i przestrzenie wokół nich. W ten sposób pokazuje, jak w atrakcyjny sposób wykorzystywać światło w przestrzeniach miejskich, budując ich klimat oraz czyniąc je zarazem bardziej bezpiecznymi i przyjaznymi dla mieszkańców.

Impreza w Oleśnie będzie kolejną w tym roku, ale nie ostatnią w rejonie działania Tauron Dystrybucji, czyli w południowej Polsce.

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: