Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Burmistrz Sylwester Lewicki zaprasza do Olesna!

W środę, 6 września 2018 r. Bumistrz Olesna Sylwester Lewicki wziął udział w konferencji prasowej nt. rozpoczynających się w najbliższy weekend 26. Europejskich Dni Dziedzictwa. Konferencja odbyła się w Galerii Narodowego Centrum Kultury w Warszawie, a udział w niej wzięli: prof. Magdalena Gawin, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. Rafał Wiśniewski, Dyrektor Narodowego Centrum Kultury, Bartosz Skaldawski, p.o. Dyrektora Narodowego Instytutu Dziedzictwa oraz Jan Kowalski, Dyrektor Biura Programu Niepodległa.

Burmistrz Olesna przedstawił mediom program uroczystej inauguracji, która odbędzie się 8 września w Oleśnie oraz za ich pośrednictwem serdecznie zaprosił wszystkich do licznego udziału we wszystkich wydarzeniach!

EDD to okazja do bliższego poznania dziedzictwa, które jest na wyciągnięcie naszej ręki, tylko nie zawsze je dostrzegamy. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z okazji, by poznać historię Olesna osobiście!

 

Fot. NID

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: