Odszedł od nas śp. Kazimierz Konieczko

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 10 października 2018 r., zmarł Kazimierz Konieczko - społecznik, nauczyciel oraz wieloletni Radny Rady Miejskiej w Oleśnie. Miał 74 lata.

wstążka_.jpeg

W pracy Radnego przez wiele lat był przewodniczącym Komisji Polityki Społecznej oraz wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej. Dzięki swojemu zaangażowaniu i wrażliwości doskonale znał problemy naszej Gminy i zawsze szukał dla nich rozwiązania, a niespożytą energią, pracowitością i konsekwencją w działaniach zyskiwał sobie sympatię ludzi.

Za swą pracę dydaktyczno-wychowawczą otrzymywał nagrody dyrektora szkoły oraz nagrody Kuratora Oświaty. Był współtwórcą warsztatów szkolnych w Zespole Szkół Zawodowych. Przygotowywał młodzież do współzawodnictwa warsztatowego, w którym miała ona osiągnięcia na szczeblu wojewódzkim. Organizował obozy wędrowne dla młodzieży, a w szkole rozwijał ich zainteresowania szeroko pojętą turystyką.

Za swoje osiągnięcia nagrodzony Złotym Krzyżem Zasługi, medalem „Za zasługi dla Województwa Opolskiego” oraz „Różą Olesna”.
 


Żonie, Dzieciom oraz wszystkim bliskim

wyrazy najszczerszego współczucia

składają

Burmistrz Olesna

Sylwester Lewicki,

Przewodniczący Rady Miejskiej

Henryk Kucharczyk,

oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Oleśnie.

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: