Złota Piłka Funduszy Europejskich dla Gminy Olesno!

Miło nam poinformować, że Gmina Olesno została wyróżniona przez Zarząd Województwa Opolskiego, jako beneficjent najlepiej realizujący projekty współfinansowane ze środków Funduszy Europejskich w województwie opolskim!

20181017_094827.jpeg

W kategorii gmin miejsko-wiejskich zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z trzech gmin w województwie i otrzymaliśmy Złotą Piłkę Funduszy Europejskich. To ogromny zaszczyt, że zostaliśmy wyróżnieni i uznani za najaktywniejszych w sięganiu po dotacje.To co zmienia się w naszej gminie dzięki środkom unijnym widoczne jest gołym okiem. Kilometry przebudowanych dróg, wybudowane ścieżki rowerowe, wyremontowane obiekty użyteczności publicznej, wybudowane place zabaw, a także dziesiątki zrealizowanych projektów służących mieszkańcom m.in. dodatkowe, darmowe zajęcia edukacyjne w przedszkolach i szkołach czy też szkolenia komputerowe dla seniorów.

Laur bez wątpienia jest motywacją do dalszych działań i korzystania ze wszystkich możliwych okazji do pozyskania środków, dzięki którym możemy zmieniać wygląd naszej gminy, oferując jednocześnie szereg możliwości rozwoju jej mieszkańcom.

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: