Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Wyjątkowa akcja uczniów PSP Nr 2

Koncert charytatywny zorganizowany z inicjatywy uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Oleśnie pn.  "Lek ostatniej szansy” zakończyły się  ogromnym sukcesem!

Dla Weroniki i Bartusia Dul, rodzeństwa cierpiącego na SMA (rdzeniowy zanik mięśni) zebrano kwotę w wysokości 16 150 zł - a to wszystko dzięki Państwa pomocy! W czasie akcji można było przekazać pieniążki  kupując cegiełki, watę cukrową, popcorn, ciasta, kawę i inne napoje. Odbył się również występ dwóch zespołów muzycznych - REKONESANS i NA SZCZĘŚCIE. Zaraz po tym wystawiono sztukę szkolnego teatru MASKA pt.: ,,Zniszczone marzenia". Występy przeplatane były profesjonalną moderacją i licytacją w wykonaniu p. Tomasza Jurczyka.  Cała akcja nie odbyłaby się bez wsparcia sponsorów - firm i osób prywatnych z Olesna i okolic. Akcję finansowo wsparła również Gmina Olesno oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Oleśnie.

Akcję zorganizowano we współpracy z fundacją Lepszy Los oraz Publiczną Szkołą Podstawową Nr 2 w Oleśnie. Organizatorzy Tobiasz Gallus, Paulina Kubiak, Julia Witek, Aneta Sklorz, Oliwia Urbańska, pod opieką p. Katarzyna Jurczyk i p. Dagmara Staniszewska.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę!

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: