Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Krzysztof Cugowski będzie gwiazdą DNI OLESNA 2019!

Wyjątkowa postać na polskiej scenie muzycznej, legenda polskiego rocka - Krzysztof Cugowski, w roku swojego ZŁOTEGO JUBILEUSZU 50 lat pracy artystycznej, będzie gwiazdą wieczoru podczas DNI OLESNA! Wystąpi dla nas w sobotę 27 lipca na scenie amfiteatru.
Krzysztof Cugowski.jpeg

Ten rok jest wyjątkowy w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego. Charyzmatyczny wokalista świętuje 50 - lecie swojej pracy artystycznej. I chociaż nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, tym razem postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową pod tytułem "Złoty jubileusz 50 lat na 100%". Krzysztof Cugowski przez większość swojej kariery związany był z Budką Suflera, którą założył wspólnie z Romualdem Lipko w 1974 roku, przebojem wchodząc na polską scenę muzyczną utworem "Sen o dolinie". Przez kolejne 40 lat artyści nagrali wspólnie kilkanaście albumów studyjnych i koncertowych, w tym jeden podczas jubileuszu 25-lecia zespołu, który miał miejsce w katowickim Spodku.

Wokalista zabierze nas w pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów, którymi dotąd zachwycają się rzesze słuchaczy.

Usłyszymy ulubione przeboje z lat 70, 80, 90-tych oraz te współczesne z początku XXI wieku. 

Zdjęcie: FB/KrzysztofCugowskiSolo

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: