Mistrzynie Polski są z Olesna!

26 kwietnia 2019 roku w miejscowości Kamion, województwo mazowieckie, odbyły się Ogólnopolskie Drużynowo-Indywidualne Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych dziewcząt i chłopców Szkolnego Związku Sportowego.

Uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Oleśnie, pod czujnym okiem trenera Artura Chęcińskiego, zakwalifikowały się, po zajęciu I miejsca w eliminacjach wojewódzkich, do etapu ogólnopolskiego. Drużyna w składzie: Justyna Nowak, Alicja Kukuła, Julia Hęcińska, Magdalena Chęcińska, Julia Wiencierz, Agata Koloch, odniosła największy w dziejach szkoły sportowy sukces zdobywając I MIEJSCE W POLSCE i równocześnie tytuł MISTRZA POLSKI W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!

Ten spektakularny sukces stał się uwieńczeniem ciężkiej pracy zarówno uczennic jak i ich trenera. Cała drużyna poświęciła wiele godzin na ciężkie, wyczerpujące treningi, które odbywały się w ramach różnego rodzaju zajęć sportowych. Aby dojść na sam szczyt, biegaczki pokonały wiele drużyn przechodząc przez wszystkie etapy eliminacji (gminę, powiat, województwo), zdobywając każdorazowo pierwsze miejsce. To nie było proste zadanie, a jednak oni tego dokonali!

GRATULUJEMY!!

mistrzynie_.jpeg

mistrzynie.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: