Zapraszamy na koncert Marcina Wyrostka!

Przypominamy i polecamy zapamiętać, że juz w najbliższy PIĄTEK 7 CZERWCA O GODZINIE 18:00 na scenie Miejskiego Domu Kultury w Oleśnie wystąpi MARCIN WYROSTEK z zespołem CORAZON.

received_338301223525019.jpeg

WSTĘP NA KONCERT JEST BEZPŁATNY. 


Projekt CORAZON powstał w wyniku fascynacji muzyką argentyńską i latynoamerykańską, która zainspirowała artystów do tworzenia tang we własnych jazzowych, klasycznych, i musicalowych aranżacjach. Początkowo repertuar oparty był na kompozycjach Astora Piazzolli i Richarda Galliano. Obecnie muzyka zespołu jest mieszanką muzyki latynoamerykańskiej, bałkańskiej, a także polskiej w autorskich aranżacjach Marcina Wyrostka. Debiutancka płyta zespołu - "Magia del Tango" z 2009 roku, pokryła się ZŁOTEM już w pierwszym miesiącu sprzedaży, aby finalnie osiągnąć status POTRÓJNEJ PLATYNY. Album został także nagrodzony na Festiwalu Sopot Top Trendy 2010. Kolejna płyta zespołu „For Alice” wydana wczesną wiosną 2015 roku osiągnęła status platynowej. Obecnie repertuar zespołu uzupełniły utwory o charakterze polskim z najnowszej płyty zespołu „POLACc”.

Koncert odbędzie się w ramach obchodzonych tego dnia w Oleśnie Wojewódzkich obchodów 100. rocznicy wybuchu I Powstania Śląskiego. 

706.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: