Informujemy, że 31 maja 2024 r. (piątek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 14:00.  Za utrudnienia przepraszamy.

Ogłoszenie o pracach modernizacyjnych sieci kanalizacji sanitarnej

Bez tytułu.jpeg

Oleskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Oleśnie uprzejmie informuje, iż w ramach realizacji Projektu ,,Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Oleśnie oraz rozbudowa i modernizacja sieci kanalizacyjnej i wodociągowej na terenie aglomeracji Olesno’’ rozpocznie się w dniu 29.07.2019r. realizacja zadania nr 16 HRP pn. ,,Modernizacja kanalizacji sanitarnej metodą bezwykopową w ul. Małe Przedmieście, Pieloka i Mostowa w aglomeracji Olesno’’.

W ramach zadania oprócz bezwykopowej renowacji kanalizacji sanitarnej będzie też wykonywana renowacja studni kanalizacyjnych wraz z wymianą włazów.

Wykonawca robót tj. firma Unimark Sp. z o.o. z Wadowic większość robót planuje wykonać w porze wieczornej i nocnej. Ze względu na konieczność wykonania prac mogą wystąpić utrudnienia w ruchu pieszym i kołowym.

Planowane zakończenie robót zgodnie z podpisaną umową nastąpi do 31.08.2019r.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.oleskiewodociagi.pl

Za wszelkie utrudnienia związane z inwestycją serdecznie przepraszamy.

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: