Znaczki turystyczne w Oleskim Muzeum Regionalnym

Oleskie Muzeum Regionalne już są do zdobycia Znaczki Turystyczne.
Kto jeszcze w czasie swoich wędrówek wakacyjnych i nie tylko, nie spotkał się z nimi, śpieszymy z wyjaśnieniem czym jest ZNACZEK TURYSTYCZNY.

Olesno.png

Znaczek Turystyczny przedstawia miejsce, do którego dotarł turysta. Jest pamiątką i potwierdzeniem pobytu. W żadnym innym miejscu nie można kupić takiego znaczka. Kolejne numery znaczków przedstawiają grzbiety gór, schroniska turystyczne, biegi rzek, oznaczają miasta, zamki, miejsca historyczne, pamiątki przyrodnicze, zabytki techniki, jaskinie, ogrody zoologiczne i inne miejsca, do których dociera ciekawy turysta. Jest on turystyczną zachętą do zwiedzania tych miejsc a zarazem wyjątkową pamiątką. Zbieranie znaczków jest impulsem do wzięcia udziału w grze kolekcjonerskiej. Cały system jest nieustannie rozszerzany. W 2012 roku Znaczki Turystyczne znajdują się już w piętnastu państwach Europy! Jest to ogólnoeuropejska akcja kolekcjonerska.

W oleskim muzeum dostępne są dwa znaczki - KOŚCIÓŁ ŚW. ANNY W OLEŚNIE - POMNIK HISTORII No. 857 oraz OLESKIE MUZEUM REGIONALNE W OLEŚNIE No. 858

https://www.znaczki-turystyczne.pl/

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: