8 GRUDNIA ROZŚWIETLIMY OLESNO I POMOŻEMY JULII SZCZERBIE

Grudzień nadchodzi wielkimi krokami, a jak tradycja nakazuje, od wielu już lat - 8 grudnia (godz. 16:30) w Święto Niepokalanego Poczęcia NMP, rozświetlamy Olesno na Święta Bożego Narodzenia, a w tym roku także pomagamy!

ol.jpeg

Szanowni Mieszkańcy‼️

W tym roku po raz pierwszy podczas uroczystego włączenia świątecznych iluminacji w klimat świąt wprowadzi nas muzyka na żywo. Orkiestra pod kierunkiem pani Renaty Menzel, na pewno nas rozgrzeje!
Dla wszystkich przewidzieliśmy bezpłatną gorącą herbatę z miodem, grzańca, pierniki i ciasteczka, jednak bardzo prosimy o zabranie ze sobą portfeli! Otóż - Koło Gospodyń Wiejskich z Wachowa (skąd pochodzi mama Julii) oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Dębiny (gm. Gorzów Śl.), będą sprzedawały świąteczne stroiki i inne przysmaki świąteczne, a każdy kto je zakupi dołoży swoją cegiełkę do zbiórki pieniędzy na operację i rehabilitację Julki Szczerby! 


Operacja Julii i jej rehabilitacja zostały wstępnie oszacowane na zawrotną sumę ponad 2 milionów złotych! Jak ogromne to pieniądze nie trzeba nikomu tłumaczyć, dlatego gorąco zachęcamy do przyjścia na
OLESKI RYNEK 8 grudnia o godzinie 16:30, by wspólnie poczuć magię świąt i pomóc Julii!

 

js.jpeg

Julia Szczerba przyszła na świat 16 października br. Jej narodziny przyniosły całej rodzinie wiele radości, ale i ogromny niepokój. Okazało się bowiem, że dziewczynce dolega bardzo poważna i rzadka choroba: hemimelia strzałkowa.

Choroba charakteryzuje się jedno- lub obustronnym niedorozwojem całości lub fragmentu dystalnej części kończyny dolnej lub górnej, czyli podudzia i przedramienia. Aby w pełni cieszyć się życiem, dziewczynka wymaga licznych operacji i długotrwałego okresu rehabilitacji. A także pieniędzy.

Dlatego najbliżsi Julii utworzyli specjalne konto na rzecz leczenia dziewczynki i apelują do wszystkich ludzi dobrej woli o choćby najmniejsze wsparcie finansowe.

NUMER KONTA DO WPŁAT PODANE JEST NA PLAKACIE!

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: