Informujemy, że 31 maja 2024 r. (piątek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 14:00.  Za utrudnienia przepraszamy.

Pomoce dydaktyczne i zabawki dla wszystkich gminnych przedszkoli

 Mega paki klocków Lego i zestawy robotów do kodowania wraz z matami edukacyjnymi do kodowania, jeszcze w tym tygodniu trafią do wszystkich gminnych przedszkoli. 

To już kolejna dostawa fantastycznych zabawek i pomocy dydaktycznych dla przedszkolaków w ramach projektu "DOBRE PRZEDSZKOLE-LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ", który Gmina Olesno realizuje od 1 stycznia 2019 r. 

Projekt "Dobre przedszkole - lepsza przyszłość" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020

Łączna wartość projektu: 1.214.155,20 zł, z czego dofinansowanie w ramach wynosi aż 1.029.617,70 zł

 

Wsparcie w ramach projektu skierowane jest do 524 dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla 22 nauczycieli z 11 Ośrodków Wychowania Przedszkolnego na terenie gminy Olesno. Z funduszy sfinansowane są:

  1. Zajęcia: Matematyka na wesoło z nauką kodowania;
  2. Zajęcia: Spotkania ze sztuką;
  3. Gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami gimnastyki korekcyjnej i tańca;
  4. Muzykoterapia;
  5. Zajęcia dla dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi w tym dzieci 3-4 letnich (logopedyczne, korekcyjno-kompensacyjne i rewalidacyjne);
  6. Dostosowanie pomieszczeń do potrzeb dzieci w wieku 3-4 lat;
  7. Studia podyplomowe, szkolenia dla nauczycieli.

klocki.jpegroboty.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: