Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Czas spotkań przedświątecznych

W okresie przedświątecznym Burmistrz Sylwester Lewicki uczestniczy w spotkaniach z różnymi grupami działającymi na terenie naszej gminy.

W środę 11 grudnia 2019 r. w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie, uczestniczył w spotkaniu przedświątecznym zorganizowanym przez Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców w Oleśnie. Spotkanie przy świątecznym stole urozmaicone było jasełkami w wykonaniu dzieci oraz wspólnym kolędowaniem.

 


W czwartek 12 grudnia 2019 r., spotkał się z członkami Klubu Seniora, który działa przy Miejskim Domu Kultury w Oleśnie, aby złożyć im najserdeczniejsze życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia. W spotkaniu wziął udział także Sekretarz Gminy Janusz Wojczyszyn. ⭐️

 


W sobotę 14 grudnia 2019 r. w restauracji "Wesoła" w Wojciechowie odbyło się jubileuszowe, już dziesiąte, przedświąteczne spotkanie dla Seniorów i osób samotnych zamieszkałych w Wojciechowie, z którymi przy stole zasiadł Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki. Organizatorem spotkania była Sołtys Edeltrauda Zug wraz z Radą Sołecką oraz zespół Caritas. O oprawę artystyczną zadbały przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Wojciechowie oraz uczniowie PSP Wojciechów za co serdecznie dziękujemy! ⭐️

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: