"Nauczyciel Przedszkola na medal" Opolszczyzny i Przedszkola na medal w naszej gminie!

Plebiscyt  "Przedszkole na medal 2019" organizowany przez NTO rozstrzygnięty.  Nauczyciele i przedstawiciele opolskich przedszkoli, którzy zwyciężyli w swoich kategoriach, odebrali we wtorek dyplomy i nagrody.

Przez dwa miesiące ubiegłego roku przedszkolaki oraz nauczyciele opolskich przedszkoli gościli na łamach nto i w serwisie: nto.pl. W opolskich powiatach i Opolu czytelnicy i internauci wybierali Przedszkole Roku i Nauczyciela Przedszkola Roku, a zwycięzcy z każdego powiatu walczyli o tytuł wojewódzki.

Miło nam poinformować, że pani Irena Syrek, nauczyciel i dyrektor z Publicznego Przedszkola w Bodzanowicach zdobyła tytuł "Nauczyciel Przedszkola na Medal" Opolszczyzny oraz "Nauczyciel Przedszkola na Medal" w powiecie oleskim!

Poza pięknym medalem otrzymała voucher na studia podyplomowe ufundowany przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Opolu.

To nie jedyne wyróżnienie dla naszej gminy, bowiem I miejsce w powiecie oleskim i tytuł  "Przedszkole na medal 2019" zajął Oddział Przedszkolny Słoneczka przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 w Oleśnie, a II miejsce Publiczne Przedszkole w Wojciechowie.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: