Informujemy, że 31 maja 2024 r. (piątek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 14:00.  Za utrudnienia przepraszamy.

Informacja o wstrzymaniu bezpośrednich odczytów wodomierzy przez inkasentów

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z ogłoszeniem przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) pandemii koronawirusa, OPWiK Sp. z o.o. w Oleśnie, podejmuje działania prewencyjne, zmierzające do ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa w kraju.

W związku z powyższym od dnia 13.03.2020 r. do odwołania, nie będą dokonywane odczyty wodomierzy bezpośrednio przez inkasentów, a także wprowadza się całkowity zakaz wstępu swoich Klientów i Kontrahentów do siedziby spółki.
W związku z wprowadzonymi ograniczeniami – wszelkie sprawy prosimy starać się załatwiać drogą:
1. telefoniczną pod numerem telefonu 34 358-24-21
2. mailową na adres biuro@oleskiewodociagi.pl
W przypadku konieczności złożenia pisma:
• drogą pocztową na adres:
Oleskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Oleśnie
ul. Lubliniecka 3a, 46-300 Olesno
• bezpośrednio w siedzibie Spółki, poprzez wrzucenie pisma/dokumentacji do oznaczonej napisem „TU proszę wrzucać korespondencję do OPWiK Sp. z o.o. w Oleśnie” skrzynka pocztowa zamontowana jest na poręczy przy drzwiach wejściowych do siedziby Spółki (brak możliwości bezpośredniego otrzymania potwierdzenia, na wniosek zamieszczony na piśmie możliwość otrzymania go na wskazany w piśmie adres email).

Jednocześnie informujemy, iż Pracownicy OPWiK Sp. z o.o. w Oleśnie będą do Państwa dzwonić w celu podania im odczytu telefonicznie.
Odczyty można podawać także telefonicznie lub sms pod nr. 512-787-351 lub 512-787-340.
Dla osób które złożyły oświadczenie o możliwości przesyłania faktury za pośrednictwem poczty e-mail, faktury te zostaną wysłane pocztą elektroniczną, zaś pozostałym dostarczone do skrzynek pocztowych.
Faktury za wodę można opłacać, przelewem na numer konta podany na fakturze.

Stan licznika podaj telefonicznie lub wyślij sms.png

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: