Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Wybory prezydenckie 2020 - informacja

Szanowni Państwo!

W związku z bieżącą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną, zostaje zawieszony do odwołania dyżur stacjonarny Urzędnika Wyborczego w Urzędzie Miejskim w Oleśnie.

Zgłoszenia do Obwodowych Komisji Wyborczych zarówno od indywidualnych zainteresowanych, jak i pełnomocników wyborczych komitetów/osób upoważnionych przez pełnomocnika, przyjmowane będą pocztą tradycyjną lub zeskanowane i wysłane pocztą elektroniczną na adres: (najpóźniej do 10 kwietnia 2020 r. w godzinach pracy normalnego funkcjonowania urzędu). Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń);

Jeśli przesłane dokumenty są kompletne (w przypadku dokonywania zgłoszenia przez osobę upoważnioną, dołączono skan upoważnienia, zgłoszenie kandydata na członka obwodowej komisji wyborczej zawiera odręczny podpis) i nie zawierają błędów formalnych, zgłoszenie zostanie przyjęte.

W przypadku braków w przesłanym zgłoszeniu, osoba dokonującą zgłoszenia zostanie poinformowana o konieczności uzupełnienia wady zgłoszenia.

 

Adres poczty tradycyjnej:

Urząd Miejski w Oleśnie

ul. Pieloka 21

46-300 Olesno

Adres poczty elektronicznej:

Telefon kontaktowy:

(34) 350 91 55

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: