Informujemy, że 31 maja 2024 r. (piątek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 14:00.  Za utrudnienia przepraszamy.

Przewodnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców

  

Uprzejmie informujemy, że z dniem 02 kwietnia 2020 roku pod adresem https://pfr.pl/tarcza dostępny jest Przewodnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców, w których można znaleźć bardzo wiele szczegółowych i konkretnych rozwiązań dla pracowników, pracodawców, mikro, małych, średnich i dużych firm, mających ochronić Przedsiębiorców i pracowników przed skutkami epidemii koronawirusa.

Dzięki zaproponowanym rozwiązaniom do przedsiębiorców może trafić w najbliższym czasie dodatkowo ok. 30 mld zł (zarówno w formie wsparcia jak i zwolnienia z danin publicznych).

Warto zapoznać się z treścią Przewodnika przed podjęciem decyzji o ewentualnym zwolnieniu pracownika, która w dłuższym okresie czasu może okazać się niekorzystna, skutkując brakiem wykwalifikowanych rąk do pracy. Przykładowo dzięki objęciu go przestojem ekonomicznym czy obniżeniu mu wymiaru czasu pracy można przez klika najbliższych miesięcy obniżyć koszty zatrudnienia nawet o 60-80%.

Przewodnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców i Jednostek Samorządu Terytorialnego zredagowany został przez ekspertów Grupy PFR. Zawiera wyczerpujące informacje jak w praktyce skorzystać z rozwiązań zawartych w Tarczy Antykryzysowej, co Grupa PFR może zrobić dla Ciebie i Twojej firmy oraz jak prowadzić firmę w dobie pandemii.

Przewodnik zawiera również informacje o wsparciu oferowanym przez spółki z Grupy PFR małym, średnim i dużym firmom, m.in. korzystne kredyty z gwarancjami BGK, dopłaty do kredytów obrotowych, finansowanie leasingu oraz podwyższenie kapitału lub finansowanie w postaci obligacji.

PDFPrzewodnik Antykryzysowy dla-Przedsiebiorcow.pdf (3,12MB)
 

 

Źródło: Grupa Polskiego Funduszu Rozwoju 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: