Tarcza antykryzysowa - korzystaj z internetu. Data publikacji: 23.04.2020 r.

Tarcza antykryzysowa – korzystaj z internetu.

       Wśród wielu publikacji o dostępnej pomocy dla przedsiębiorców jak i dla wszystkich obywateli, którzy zmagają się z problemami i ograniczeniami związanymi z epidemią koronawirusa, bardzo wiarygodnym i na bieżąco aktualizowanym źródłem jest serwis Ministerstwa Cyfryzacji, dostępny pod adresem: https://www.gov.pl/.

         Na kolejnych zakładkach można znaleźć wyczerpujące instrukcje dotyczące możliwości szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów we wszystkich dziedzinach życia, dotkniętych skutkami epidemii koronawirusa.

        W wielu przypadkach za pośrednictwem specjalnie dedykowanych zakładek na stronie https://www.gov.pl/web/gov/uslugi-dla-przedsiebiorcy każdy obywatel/przedsiębiorca może złożyć bezpośredni wniosek online do właściwego urzędu lub instytucji i w ten sposób załatwić niezbędne sprawy bez potrzeby wychodzenia z domu.


 

Ponieważ pozostanie w domu jest jedną z najskuteczniejszych form przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, bardzo prosimy o korzystanie w pierwszej kolejności, właśnie z takiej formy komunikowania się z administracją publiczną.

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: