Informujemy, że 31 maja 2024 r. (piątek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 14:00.  Za utrudnienia przepraszamy.

Informacja dot. otwarcia Żłobka Miejskiego i gminnych przedszkoli

Szanowni Rodzice,

informujemy, że 6 maja na terenie Gminy Olesno otwarte zostaną pierwsze placówki oświatowe: przedszkola i oddział przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Oleśnie. Działalność rozpoczyna również Żłobek Miejski.

Dyrektorzy dokonali rozeznania potrzeb rodziców  w zakresie opieki przedszkolnej i żłobkowej.  Placówki zostały przygotowane  na ponowne uruchomienie zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.(PDFWytyczne GIS (3,29MB))

Dzisiaj  trafiły do tych placówek niezbędne środki higieniczne i środki ochrony osobistej przekazane przez Wojewodę Opolskiego i zakupione ze środków gminnych.

Szczegóły dotyczące funkcjonowania przedszkoli, oddziału przedszkolnego oraz żłobka  w czasie pandemii zostały  przekazane rodzicom bezpośrednio przez dyrektorów tych  placówek.Informacja dot. otwarcia Żłobka Miejskiego i gminnych przedszkoli.png

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: