Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Zmiany w programie "CZYSTE POWIETRZE"


Od 15 maja 2020 r. nabór wniosków o dofinansowanie w Programie Priorytetowym Czyste Powietrze jest prowadzony w oparciu o zmienioną wersję Programu (zmieniona dokumentacja programowa, jak również formularz wniosku o dofinansowanie).

W wyżej wskazanym dniu został uruchomiony nabór wniosków dla wnioskodawców kwalifikujących się do Części 1 Programu tj. do podstawowego poziomu dofinansowania. Nabór wnioskodawców kwalifikujących się do Części 2 Programu zostanie ogłoszony w terminie późniejszym i uzależniony jest od terminu wejścia w życie zmian legislacyjnych z nim związanych, polegających na umożliwieniu wydania przez właściwe jednostki organizacyjne gmin potencjalnym wnioskodawcom zaświadczeń potwierdzających dochód uprawniający ich do podwyższonego poziomu dofinansowania. W załączeniu podsumowanie zmian.PDFInformacja Nowe Czyste Powietrze.pdf (714,23KB)

 

Punkt konsultacyjny Programu Czyste Powietrze dla mieszkańców gminy Olesno działa w Urzędzie Miejskim w Oleśnie (tel. 788 260 620, e-mail: ilonab@olesno.pl).

czyte_powietrze_aktualnosci_2.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: