Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Złożyłeś wniosek o dofinansowanie wymiany pieca? Przeczytaj komunikat

Informujemy, ze pracownicy Urzędu Miejskiego w Oleśnie, rozpoczynają wykonywanie ocen energetycznych dla beneficjentów, którzy złożyli wnioski o dofinansowanie zadań w ramach projektu pn.: „Wymiana źródeł ciepła na bardziej ekologiczne w Gminie Olesno”, ze środków budżetu Gminy Olesno, przy udziale środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020, działanie 5.5 Ochrona powietrza, obejmujących likwidację i wymianę indywidualnych źródeł ciepła w gospodarstwach domowych na źródła ciepła bardziej ekologiczne, realizowanych na terenie Gminy Olesno – i są na liście rezerwowej (pozostali beneficjenci mają już wykonane oceny).

Kolejny raz przypominamy, że zgodnie z regulaminem dofinansowania, za koszt kwalifikowany uznaje się koszt poniesiony PO ZAWARCIU UMOWY Z GMINĄ OLESNO. Więcej informacji pod numerem 788 260 620.

Z przyjemnością informujemy również, że wypłacone zostały środki dla pierwszych beneficjentów, którzy wymienili piece na ekologiczne oraz złożyli kompletne dokumenty rozliczeniowe.

O55A8938 kopia.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: