15-lecie Domu Samopomocy w Sowczycach

W dniu wczorajszym tj. 9 września 2020 r. Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki wraz z Sekretarzem Gminy Januszem Wojczyszynem, mieli zaszczyt uczestniczyć w uroczystości 15-lecia istnienia Domu Samopomocy w Sowczycach.

Pełne wzruszeń spotkanie było okazją do złożenia przede wszystkich ogromnych podziękowań w stronę Dyrekcji, Pracowników, a przede wszystkim Rodziców wszystkich podopiecznych Domu, dzięki, którym osoby niepełnosprawne z naszego regionu odnalazły miejsce, które stało się dla nich drugim domem. Dzięki wspaniałej kadrze i prowadzonych różnorodnych zajęciach w postaci rehabilitacji ruchowej, zajęciowej czy psychoterapii, otrzymują oni  możliwość pozostania w społeczności lokalnej oraz w środowisku rodzinnym.

Z okazji jubileuszu, na ręce pani Dyrektor Katarzyny Balcerzak, Burmistrz Olesna przekazał symboliczny voucher o wartości 1000 zł z przeznaczeniem na cele statutowe.

Burmistrz zapewnił również, że tak jak do tej pory, Pracownicy i Podopieczni Domu zawsze mogą liczyć na wsparcie i wszelką pomoc ze strony gminy Olesno.

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: