Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Atestowane 42,195 km po gminie Olesno

W niedzielę 29 listopada 2020 r. na Osiedlu Walce w Oleśnie oraz w miejscowościach Wachów i Wachowice, odbyła się atestacja trasy na Mistrzostwa Polski w maratonie kobiet i mężczyzn zaplanowanych na dzień 6 grudnia 2020 r. oraz atestacja 5-kilometrowej trasy biegu o Różę Olesna!

Atestacji dokonał atestator tras w biegach ulicznych (licencja IAAF/AIMS kategoria A), administrator Polskiego Związku Lekkiej Atletyki ds. atestacji tras w biegach ulicznych, człowiek legenda - pan Tadeusz Dziekoński. Dzięki jego atestom biegacze, którym marzą się takie maratony, jak Boston, gdzie się trzeba zakwalifikować, mogą na polskich trasach szukać czasów, które dadzą im te szansę.

Oficjalną listę ulic, którą będzie przebiegał maraton otrzymamy 1 grudnia, ale już dziś
mieszkańców Wachowa, Wachowic oraz Osiedla Walce w Oleśnie informujemy o czasowych utrudnieniach w ruchu drogowym  i bardzo prosimy o wyrozumiałość. 

Prosimy o nieparkowanie pojazdów w obszarze zamknięcia ruchu w podanych godzinach oraz dostosowanie się do poleceń organizatorów i służb porządkowych. Dodatkowo prosimy o dopilnowanie, by zwierzęta domowe w czasie trwania biegów nie opuszczały posesji.

 

 

Więcej szczegółów już wkrótce...

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: