Informujemy, że 31 maja 2024 r. (piątek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Urząd Stanu Cywilnego pełni dyżur w godzinach od 7:30 do 14:00.  Za utrudnienia przepraszamy.

Planujesz wymianę ogrzewania? Sprawdź, czy możesz liczyć na dofinansowanie z programu "Czyste Powietrze"!

Przypominamy, że ciągle można składać wnioski o dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze”, a pomocą, zarówno w wypełnieniu wniosku jak i  jego rozliczeniu, służą BEZPŁATNIE pracownicy Urzędu Miejskiego w Oleśnie - w poniedziałki od 9:00 do 13:00 oraz we wtorki 12:00 do 17:00.

WAŻNE - ze względu na bardzo duże zainteresowanie pomocą w wypełnieniu wniosku, na bezpłatne konsultacje należy wcześniej umówić się telefonicznie pod numerem tel. 788 260 620.


Program "Czyste Powietrze" oferuje dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, są to: węzeł cieplny, pompa ciepła, kocioł gazowy kondensacyjny, kocioł olejowy kondensacyjny, ogrzewanie elektryczne, kocioł na paliwo stałe (węgiel, biomasa- tzw. kołty ecodesign), jak i przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

Adresatami Programu są właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnego budynku mieszkalnego, lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Mamy nadzieję, ze w niedalekiej przyszłości będziemy mogli obserwować wymierne efekty realizowanych programów i że przyczynią się one do zmniejszania zjawiska niskiej emisji – by nam wszystkim żyło się lepiej.

Szczegółowe informacje o programie dostępne są na infografikach:

 

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: