Informujemy, że 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Miejski w Oleśnie będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Ruszają darmowe warsztaty ze skutecznej obecności i promocji w Internecie pod nazwą „Bądź aktywny – daj się znaleźć!”.

Ruszają bezpłatne szkolenia z zakresu skutecznej komunikacji w mediach społecznościowych!

                Podczas warsztatów dowiesz się, dlaczego aktywność w social mediach jest ważna w twojej branży, jak budować komunikację dwukierunkową, z jakich narzędzi korzystać, by ułatwić sobie pracę, czy jak odczytywać i interpretować statystyki. Omówione zostaną także zasady budowania identyfikacji wizualnej w internecie, planowanie kampanii reklamowych skierowanych do konkretnych grup odbiorców oraz sposoby radzenia sobie z komunikacją kryzysową. Forma szkolenia łączy część wykładową z praktycznymi warsztatami. Poziom szczegółowości poruszanych zagadnień dostosowany zostanie do zaawansowania i potrzeb grupy.

Bądź aktywny - daj się znaleźć.jpeg 

              Szkolenie skierowane jest do małych i średnich przedsiębiorstw z branży turystycznej, które zarejestrowały się w bazie obiektów biorących udział w programie Polski Bon Turystyczny. Spotkania warsztatowe ruszają już w II połowie kwietnia 2021 i odbędą się w dniach 13, 15, 20, 21, 22, 27, 28 i 29 kwietnia 2021 roku.

              Rejestracja i wybór dogodnego terminu dostępne są poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie https://bonturystyczny.polska.travel/aktualnosci/zapisy-na-szkolenia-dla-przedsiebiorcow.

 

Zobacz film tutaj:

Zobacz też: Bon turystyczny

Źródło informacji: Polska Organizacja Turystyczna.

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: