Absolutorium za wykonanie budżetu w roku 2020 przyznane

Podczas XL Sesji Rady Miejskiej w Oleśnie, która odbyła się we wtorek 15 czerwca 2021 r., radni jednogłośnie udzielili Burmistrzowi Olesna absolutorium z wykonania budżetu Gminy Olesno za rok 2020.

IMG-20210615-WA0029 (002).jpeg

Uprzednio radni zapoznali się ze sprawozdaniem rocznym z wykonania budżetu w formie prezentacji multimedialnej, w której Burmistrz przedstawił, ze szczególnym uwzględnieniem, inwestycje zrealizowane ze środków własnych i dotacji zewnętrznych.

Po przedstawionym sprawozdaniu, przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Kucharczyk, poddał pod głosowanie uchwałę w sprawie udzielenia Burmistrzowi Olesna absolutorium. Została ona podjęta jednogłośnie, po czym przewodniczący w imieniu własnym i Rady, podziękował Burmistrzowi za owocną pracę nad ubiegłorocznym budżetem, wyrażając przy tym nadzieję, że wszystkie zaplanowane na ten rok inwestycje zostaną zrealizowane zgodnie z założeniem.

Burmistrz Olesna, korzystając z okazji, podziękował także wszystkim instytucjom z którymi gmina współpracowała w minionym roku przy wspólnych inwestycjach.

IMG-20210615-WA0023 (002).jpeg

 

PREZENTACJA  - PDFSprawozdanie z wykonania budżetu za rok 2020.pdf (6,75MB)

×

Wyszukaj w serwisie

Najczęściej wyszukiwane frazy: